Ar darote šias klaidas naudodamos GUA SHA?
Gua Sha

GUA SHA masažas. Ar darote šias klaidas naudodami GUA SHA?

Technika, atliekant masažą su Gua Sha, yra svarbiausias dalykas, jei nori matyti gerus rezultatus ir didelius odos pokyčius. Yra kelios pagrindinės klaidos, kurias galite daryti naudojant Gua Sha, taip ne tik nepagerinsite odos būklės bet galite ir pabloginti situaciją. Yra labai daug informacijos kaip atlikti masažą ir daugybė skirtingų technikų, kurios naudojamos ne tik veido, bet ir viso kūno masažui, todėl reikėtų atkreipti dėmesį būtent kaip atliekamas veido Gua Sha masažas.

Veido masažas su Gua Sha yra pagrįstas tuo pačiu principu kaip ir viso kūno masažas, tai yra limfos nutekėjimu. Kas yra limfas ir kuo ji svarbi mūsų organizmui galite pasiskaityti čia. Kinijoje Gua Sha masažai yra žinomi ir naudojami jau tūkstančius metų ir yra taikomi tradicinėje kinų medicinoje. Tačiau yra keletas dalykų, kurie yra taikomi būtent veido masažui. Taigi, žemiau rasite esmines klaidas, kurių turėtumėte vengti.

Nedarykime klaidų

Visų pirma, viena didžiausių klaidų, tai netaisyklinga, Gua Sha įrankio, braukimo kryptis, VISADA įrankį braukite tik į viršų ir į veido kraštus, NIEKADA nebraukite įrankiu į apačią! Šio masažo pagalba mes kovojame su gravitacija, su nudribusia veido oda ir prarastu veido ovalu bei kontūrais. Atkreipkite dėmesį ar Gua Sha įrankis slysta lengvai, ar nesukeliate papildomos trinties, tam jūs turite naudoti veido aliejų. 

Antra, kai atliekamas veido Gua Sha masažas, visada laikykite įrankį nuo 10 iki 45 laipsnių kampu. Pradedantieji įrankį turėtų laikyti gulsčiai prigludusį kuo arčiau odos, tai apie 10-15 laipsnių kampu. Tai užtikrins, kad nesukelsite per didelės trinties ar spaudimo ir taip nepažeisite jautrios veido odos, kol dar nebūsite įvaldę teisingos Gua Sha technikos.

Atliekant veido masažą su Gua Sha naudokite abi rankas. Viena ranka laikykite akmenį, kita ranka tvirtai prilaikykite odą šalia tos veido zonos, kurią tuo metu masažuojate. Taip išvengsite trinties ir odos tempimo. Tai ypač svarbu dirbant su Gua Sha skruostų srityje.

Veido masazuoklis

Būkite atsargūs su įrankio spaudimu. Jei domėjotės kas yra Gua Sha masažas, turbūt esate matę nuotraukų su ryškiais, raudonais ruožais, kurie lieka po masažo. Tokios žymės ant kūno gali išsilaikyti net kelias dienas. Tačiau niekas nenorėtų pamatyti tokių ryškių masažo žymių ant veido, todėl yra labai svarbu įrankio neperspausti. Švelnus paraudimas po masažo yra normalu, tai rodo sveiką kraujotaka. Kaip Gua Sha naujokas, visada pradėkite su švelniu spaudimu ir stebėkite kaip reaguoja oda.

Atlikite masažą sąmoningai, stebėkite, jauskite kiekvieną braukimą. Braukite lėtai, giliai kvėpuokite ir stebėkite ar tam tikrose veido vietose nejaučiate jokio nemalonaus pojūčio. Veide yra daugybė taškų, kurie gali padėti rasti įvairių kūno vietų ar organų negalavimus. Tam tikras taškas yra priskiriamas tam tikrai kūno vietai. Atliekant masažą su Gua Sha galite pastebėti kad tam tikrose vietose veidas reaguoja kitaip, nemaloniai, yra jautresnis, jaučiamas maudimas, skausmas, tai gali būti signalas apie organų pusiausvyros sutrikimus. Jeigu atsiranda nuolatinis diskomfortas toje pačioje veido vietoje, rekomenduojama kreiptis į gydytoją, taip galite už akių užbėgti rimtesnėms ligoms ar sutrikimams.

Jokiu būdu negalima praleisti kaklo. Abi kaklo pusės yra svarbūs limfodrenažo takai. Visada veido masažą su Gua Sha pradėkite braukdami kaklo šonuose iš viršaus į apačią ir masažą užbaikite taip pat braukdami toje pačioje kaklo vietoje, ta pačia kryptimi, iš viršaus žemyn.

Po naudojimo visada tinkamai nuvalykite Gua Sha įrankį. Nuplaukite po šiltu vandeniu, tačiau nedaudokite jokių stiprių cheminių valiklių. Galite naudoti savo veido prausiklį, natūralų alyvuogių aliejaus muilą ar tiesiog puikiai dezinfekuojantį kokosų aliejų! Akmuo, ypąč rožinis kvarcas, yra porėtas ir galite lengvai jį pažeisti. Su akmeniu elkites atsargiai ir švelniai, jis gali įskilti ar sudužti nuo menkiausio smūgio ar atsitrenkimo į kietą paviršių. Laikykite sausoje vietoje, apsaugokite akmenį nuo dulkių ir drėgmės, neleiskite kauptis bakterijoms. Prieš kiekvieną naudojimą rekomenduojamą įrankį nupurkšti dezinfekuojančiu skysčiu. Laikykitės elementarios higienos reikalavimų, juk su Gua Sha įrankiu masažuosite jautrią veido odą.

Gerkite daug vandens! Iš karto po savo Gua Sha ritualo išgerkite bent dvi stiklines vandens. Tai yra būtina norint skatinti sveiką limfos nutekėjimą, o tai yra Gua Sha veido masažo pagrindas. Kūno drėkinimas iš vidaus, padės efektyviai išplauti susikaupusius toksinus per limfinę sistemą. Venkite bet kokio alkoholio bent dvi valandas prieš ir dvi valandas po Gua Sha masažo, nes alkoholis dehitratuoja jūsų kūną.

Su Gua Sha veido masažu dirbkite nuosekliai. Kiekvienas tikslas, geras rezultatas, reikalauja darbo ir nuoseklumo. Taip pat yra ir su veido oda. Tebūnie graži, išpuoselėta oda yra jūsų tikslas ir nusiteikite ties tuo dirbti. Nesitikėkite pamatyti stulbinančių pasikeitimų iš karto, nors, būtent su Gua Sha įrankiu atliekamas masažas jau po pirmojo karto palieka matomą pokytį veide. Rekomenduojama atlikiti masažą bent 2-3 kartus per savaitę . Kad būtų lengviau galite susikurti, pavyzdžiui, meilės sau vakaro rutiną, tą vakarą pasilepinkite karšta vonia ar dušu, veido kauke, žvakių šviesa, apgaubkite aplinką maloniais kvapais, skirkite laiko Gua Sha veido masažui ir tiesiog būkite, mėgaukitės laiku sau. Neabejotinai šie vakarai taps laukiamiausios savaitės akimirkos.

SVARBU! Atminkite, Gua Sha masažas NĖRA jums jei neseniai atlikote botokso ar kitokių užpildų procedūras. Taip pat venkite Gua Sha masažo pažeistose, uždegiminėse veido vietose.

Susikurkite namuose vietą, kuri bus skirta atsipalaiduoti ir pamiršti dienos įtampą ir stresą. Didžiausią naudą savo odai gausite tuomet kai jūsų protas ir siela bus atsipalaidavę ir pasirengę priimti. Šiais laikais, kai visi taip skubame, neturime laiko ne tik artimam žmogui bet ir sau, reikia suprasti, kad mūsų kūnas nėra amžinas, kaip ir protas, tad jais reikia rūpintis ypatingai. Kartais reikia tiesiog sustoti ir skirti kelias minutes sau, patikėkite jūsų kūnas jums už tai padėkos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *