GUA SHA: Stebuklinga grožio priemonė vidiniam ir išoriniam spindesiui​
Gua Sha

GUA SHA: Stebuklinga grožio priemonė vidiniam ir išoriniam spindesiui​

Šiuo metu labiau, nei bet kada anksčiau, rūpestis savo vidiniu ir išoriniu grožiu yra tokie susiję ir lygiaverčiai. Patyrinėkime senovinį Gua Sha ritualą ir kaip jis veikia sveikatą, grožį ir spinduliavimą iš vidaus. Gua Sha yra tradicinė, senovės kinų medicinoje naudojama, savigydos praktika. Paprastai įrankiai yra pagaminti iš nefrito, kaulo ar rago, tačiau yra naudojami ir kiti mineralai ir akmenys. Gua Sha akmuo yra braukiamas per odą, tokiu būdu yra nukreipiamas energijos srautas. Tai atliekant energija yra suskaidoma, nukreipiama sumažinant uždegimą, stimuliuojama limfinė sistema, gerėja kraujotaka, skatinamas gijimas kūne. Tai paprasta, bet efektinga technika, kuri šimtmečius buvo naudojama tokiems negalavimams kaip karščiavimas, raumenų skausmas ir įtampa, uždegimas, lėtinis kosulys, sinusitas ar migrena gydyti.

Savigyda yra pagrindinis Kinijos medicinos principas, kuris yra žinomas kaip Yang Sheng (maitinantis gyvenimą), todėl Gua Sha praktika tradiciškai buvo atliekama namuose. Kaip ir daugelis senovės sveikatingumo paslapčių, pvz, Ajurveda, kuri tampa vis populiaresnė Vakarų pasaulyje ir yra taikoma ne tik savigydoje, bet praktikuojama kasdieniame gyvenime. Taip pat, tokios praktikos kaip taurių statymas ar akupunktūra, daugelis šių sričių specialistų Gua Sha masažus siūlo kaip dar vieną efektyvų gydymo būdą.

Kaip ir įprastas gydomasis masažas, taip ir Gua Sha masažas yra atliekamas su atrama, vidutiniškai ar stipriai spaudžiant nugarą, kaklą, rankas ar kojas, braukiant per tas vietas, kurioms reikia skirti daugiausiai dėmesio, t.y., kur jaučiate skausmą, maudimą ar įtampą. Dėl pakartotinių braukimų toje pačioje vietoje, gali atsirasti ryškių paraudimų, kurie gali išlikti net kelias dienas po masažo.

GUA SHA akmuo grožiui​

Taigi, ką visa tai turi bendro su grožiu ir odos priežiūra? Na, švelnesnė Gua Sha technikos versija, kuri yra naudojama veido ir kaklo srityse, daro grožio stebuklus. Be to, tam, kad atlikti šią grožio procedūrą, nereikia kreiptis į profesionalus, nes tai labai lengvai gali būti atleikama namuose, kaip kasdienės odos priežiūros rutinos dalis, sugrąžinant odą ir veido ovalą į savo pirminę išvaizdą.

Viskas, ko jums reikia tai Gua Sha akmuo ir kelių minučių per dieną, kurias skirsite tik sau ir savo spindesiui, kurį pamatysite jau po pirmojo masažo, o atliekant tai kasdien, turėsite ilgalaikius, pastebimus pokyčius, kurie atsispindės vėl ryškiuose veido kontūruose, ryškioje veido ovalo linijoje, oda vėl atrodys sveikai putli, jaunatviška ir švytinti, (patarimas: kad įsitikintumėte jog rezultatas matomas jau po pirmojo prisilietimo, masažą atlikite tik vienoje veido pusėje ir pažvelkite į veidrodį, liksite maloniai nustebinta!).

Tyrimai parodė, kad šis kasdienis ritualas pagerina mikrocirkuliaciją iki 400 procentų, sumažina raukšles, atjaunina, tonizuoja ir pagerina odos tekstūrą, atstato kolageno pusiausvyrą odoje, kovoja su pigmentacija, patamsėjusiais ar patinusiais paakiais, atstato žandikaulio liniją ir net atkemša ir išvalo sinusus! Tai yra tiesioginis kelias į sveikesnę ir skaistesnę odą. Kadangi tai iš esmės veikia iš vidaus, jūs taip pat pastebėsite, kad atslūgsta įtampa ir atsipalaiduoja veido raumenys. Taip pat šis masažas labai padeda atpalaiduoti žandikaulio raumenis, jei miegodami griežiate dantimis, stipriai juos sukandate ir iš ryto atsikėlę jaučiate skausmą ir įsitempusius žandikaulio raumenis, privalote išbandyti Gua Sha masažą ir ilgainiui ši problema išnyks. Taip pat, jei dėl miego trūkumo ar streso dažnai pasireiškia akių trūkčiojimas, švelniai spaudžiamas Gua Sha akmuo, zonoje aplink akis, gali padėti atpalaiduoti raumenis ir palengvinti akių trūkčiojimo problemą.

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, įsitikinkite, kad naudojate kokybišką įrankį. Rinkies tik tikrą, kokybišką akmenįtokį, pvz., gydomųjų savybių turintį nefritą ar meilės akmenį – rožinį kvarcą. Atvėsintas akmuo, naudojamas tiesiai iš šaldytuvo ar šaldymo kameros, padės pasiekti dar geresnių ir greitesnių rezultatų. Dėl akivaizdžių priežasčių, apie kurias šiame straipsnyje nekalbėsime, venkite bet ko kas yra pagaminta iš kaulo ar rago. Taip pat turėtumėte vengti pigesnių alternatyvų, kurioms pagaminti gali būti naudojamas akrilas ar panašios medžiagos, galinčios dirginti odą, sukelti alergijas ir uždegimus. Taip pat būtina naudoti veido aliejų, kuris padės akmeniui lengviau slysti ir tuo pačiu metu drėkins ir maitins odą.

Veido masažuoklis

GUA SHA masažo technikos​

Šiais laikais, interneto amžiūje, kai bet kokia informacija yra labai lengvai prieinama, pasirūpinti ne tik savo išore, bet ir vidumi yra labai lengva. Kiekvienas žmogus gali atrasti sau priimtiniausia būdą. Jei susidomėjote Gua Sha masažu ir nusprendėte pabandyti, Youtube platforma yra tinkamiausias pasirinkimas, kur galite rasti visas technikas tiesiai iš profesionalų lūpų su tiksliais paaiškinimais ir rekomendacijomis. Dalinamės su jumis informatyviais filmukais, kurių pagalba išmoksite teisingai masažą atlikti namuose:

Nesvarbu ar Gua Sha masažas atliekamas ryte, norint atgaivinti veidą ir su švytinčia oda pasitikti dieną, ar paliksite tai kaip vakaro ritualą, kad pašalintumėte stresą ir įtampą nuo veido prieš atsiduodant poilsiui ir ramybei, bet koks rūpestis savimi, net jei tai tik kelios minutės per dieną skirtos sau, atneš naudą ne tik kūnui bet ir sielai. Laikas sau ir rūpestis savimi atsispindės pirmiausia vidinėje jūsų būsenoje, o meilės sau neįmanoma nepastebėti ir išorėje. Besišypsantis, save mylintis ir savimi pasitikintis žmogus traukte traukia aplinkinius ir sėkmę kiekvieną dieną. Tad mylėkime save ir švytėkime!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *