Kas yra veido volelis? Kam jis skirtas ir ar jis tikrai veikia?
Volelis

Kas yra veido volelis? Kam jis skirtas ir ar jis tikrai veikia?

Matant, tokį didelį veido voleleių populiarumą socialiniuose tinkluose, ar pasvarstote ir jūs į savo odos priežiūros rutiną įtraukti rožinio kvarco ar kito akmens veido volelį? Galime jums papasakoti daugybę priežasčių kodėl grožio puoselėtojai yra tokie apsėsti veido volelių! Taigi, kas yra veido volelis, kaip išsirinkti TĄ vienintelį iš daugybės, kurie visi kaip vienas pažada jums akimirksniu sustangrinti odą ir pašalinti patinimą ir amžiną veido jaunystę? Ką veido volelis iš tiesų daro, jei nekalbėti vien tik apie grožio ir jaunystės puoselėjimą, kaip apie didžiausią tuštybę? Į daugelį jūsų klausimų bus atsakyta dabar!

Kuo skiriasi rožinio kvarco veido volelis nuo nefritinio?​

Tiek rožinio kvarco, tiek nefritiniai veido voleliai, naudojant tinkamas technikas, turi tą patį limfodrenažinį poveikį. Pagrindinis skirtumas yra šių dviejų akmenų energetinė vertė.

Tiems, kurie praktikuoja Reiki gydymą, ar tiesiog akmenimis besidomintiems žmonėms, rožinis kvarcas yra žinomas kaip „meilės akmuo“. Rožinis kvarcas gali padėti sustiprinti meilę sau, pasitikėjimą savimi ir santykius. Akmuo gali padėti atverti jūsų širdies čakrą, kad galėtumėte lengvai ir pilnai priimti meilę iš savęs ir aplinkinių.

Kalbant apie nefritą, nefritas yra tradiciškai naudojamas kinų kultūroje, nes manoma, kad akmuo neša ramybę, taiką ir gerą sveikatą. Kinijoje, tiems, kurie laikosi gilių savo tradicijų nefritas yra labai svarbus akmuo. Manoma, kad nefritinė apyrankė apsaugo nuo nesėkmių, nužiūrėjimų, jei apyrankė staiga suskyla ir nukrenta nuo rankos, vadinasi tuo metu ji nuo kažko blogo jus apsaugojo. Dar pagal senovės Kinijos papročius apyrankes yra įprasta užmauti kūdikiui ant rankų, buvo manoma, kad nefrito energetinė jėga padės nuraminti verkiantį kūdikį. Taigi, jei siekiate vidinės ramybės, nefritinis veido volelis gali būti jūsų pasirinkimas.

Kokius papildomus veido odos priežiūros produktus reikėtų naudoti kartu su veido voleliu?​

Rekomenduojama naudoti natūralų veido aliejų, aliejaus pagrindu pagamintus serumus, kurie labai greitai neįsigeria į odą, arba, itin populiarus pasirinkimas, lakštinės veido kaukės. Aliejus suteiks lygų, glotnų pagrindą, svarbu, kad nejaustumėte nemalonios trinties tarp odos ir veido volelio, kol atliekate masažą. Naudokite kuo natūralesnės sudėties produktus, tai padės jums pasiekti geresnių rezultatų ir ilgalaikį poveikį jūsų odai, o ne tik staigų odos pagerėjimą. Kuo daugiau chemijos yra produktuose tuo didesnę priklausomybę jie sukelia jūsų odai, kitaip tariant, nustojus vartoti tokius produktus, jūsų oda vėl grįš į buvusią išvaizdą ir sveikatą, arba dažnu atveju situacija bus dar blogesnė, nei prieš pradedant naudoti chemija perpildytus produktus. Naudokite bent 3-4 lašus pasirinkto produkto, priklausomai nuo odos būklės ir aliejaus konsistencijos Taip pat, veido volelis, padės geriau įsigerti produktui į gilesnius odos sluoksnius, ar tai būtų veido aliejus ar lakštinė veido kaukė.

Kas yra veido volelis? Ką iš tikrųjų jis daro ir kokia yra tikroji volelio nauda?​

Taigi, kas yra veido volelis? Veido voleliai iš esmės yra limfodrenažo įrankiai, jie nėra skirti tiesiog paviržutiniam veido masažui. Reguliarus volelio naudojimas, naudojant švelnų spaudimą, padeda atverti užkimštą limfos kelią ir iš viršutinės kūno dalies išplauti toksinus. Veido voleliai, taip pat,  padeda „pakelti“ veido ovalą, stangrina odą, išryškina kontūrus ir išstumia sustingusią energiją ir susikaupusius skysčius, taip iš karto dingsta veido patinimas.

Kas yra veido volelis? Kam jis skirtas ir ar jis tikrai veikia?

Ar galima, panaudojus veido volelį, nuplauti jį vandeniu?​

Galima, tačiau, atminkite, kad metalinė volelio dalis, tai yra rankena, laikiklis ar apdaila, gali pradėti rūdyti, nebent volelio konstrukcijoje yra naudojamas bet koks nerūdijantis metalas. Norint išvengti šios problemos, nepamirškite nuplovus, veido volelį, gerai jį nusausinti.

Kaip nuvalyti veido volelį? Ar reikia laikytis ypatingos higienos?​

Geriausia priemonė veido voleliui nuvalyti yra paprastas natūralus muilas ar kokosų aliejus, jis taip pat veikia ir dezinfekuojančiai, galite naudoti ir savo veido priežiūros rutinoje naudojamą veido prausiklį, jei jis tinka veido odai tai tikrai nepakenks ir voleliui. SVARBU nenaudoti jokių agresyvių valymo priemonių, nes tai gali pažeisti akmenį, kuris yra porėtas. Valymo priemones nuplaukite po tekančiu vandeniu ir nepamirškite volelio gerai nusausinti.

Ypatingų priemonių, volelio higienos palaikymui nėra, tačiau laikykite veido volelį nuo dulkių ir drėgmės apsaugotoje vietoje, taip pat, svarbu, prieš kiekvieną naudojimą, volelį nuvalyti dezinfekuojančiu skysčiu, ypač jei jūsų veido oda yra problematiška, taip tikrai apsaugosite veido odą nuo bakterijų, kurios gali sukelti uždegimą ir sukelti rimtesnių problemų.

Ar galima naudoti veido volelį kartu su lakštine veido kauke?​

Taip! Tačiau, turite žinoti, kad dėl perteklinio serumo kiekio, kuris yra lakštinių kaukių veikimo pagrindas, veido volelio metalinės dalys gali pradėti rūdyti. Todėl labai svarbu po naudojimo įrankį gerai nuplauti ir nusausinti.

Ar vyrai gali naudoti veido volelius?​

Kas yra veido volelis? Kam jis skirtas ir ar jis tikrai veikia?

Žinoma! Kas yra veido volelis? Tai priemonė odos grožiui, sveikatai ir spindesiui palaikyti, neatsižvelgiant į lytį. Vyrai kaip ir moterys turi tokias pačias odos problemas, senstančią odą, patinusius, sukritusius, pajuodusius paakius ir prastą limfos judėjimą. Vyrų oda taip pat kenčia nuo aplinkos poveikio bei saulės daromos žalos. Todėl pradėję naudoti veido volelį taip pat pamatytų jo suteikiamus privalumus, naudą ir pokyčius odoje. Vyrai taip pat turi susikurti veido priežiūros rutiną ir nuolat rūpintis savo oda jei nori ilgiau išlaikyti odos jaunystę. Rūpestis savo veido oda dažnam vyrui yra svetima tema ar tiesiog tabu, todėl mielos moterys, pasirūpinkite savo vyru, patikėkite jis jums už tai padėkos!

Ar veido volelis gali sukelti uždegimus? ​

Kaip jau minėjome anksčiau, BŪTINA laikytis tam tikros, elementarios higienos, kurios laikantis, veido volelis, tikrai neturėtų sukelti jokių neigiamų padarinių. Svarbu, volelį, po kiekvieno naudojimo tinkamai nuplauti, gerai nusausinti, laikyti tokioje vietoje, kurioje nėra drėgmės ir dulkių, prieš naudojant rekomenduojama apipurkšti paprastu dezinfekuojančiu skysčiu, kurio galima rasti bet kurioje vaistinėje.

Kuo skiriasi veido volelis nuo Gua Sha masažo akmens?​

Tiek veido volelis, tiek Gua Sha akmuo veikia tradicinės kinų medicinos principu, abu įrankiai skatina limfos nutekėjimą. Gua Sha veikia gilesniuose sluoksniuose. Yra kelios skirtingos Gua Sha akmens pusės, kurias galima panaudoti skirtingai, veikti skirtingus, tam tikrus taškus ir pasiekti juos labai tiksliai. Tam, kad pasiekti stulbinamų rezultatų reikia išmanyti technikas, kurios yra naudojamos būtent Gua Sha masaže. Tuo tarpu, kas yra veido volelis? Veido volelis veikia labiau paviršinį odos sluoksnį, švelniau išjudindamas limfą ir veikia labiau kaip atpalaiduojantis masažas. Trumpai tariant, abiejų įrankų poveikis yra labai panašus, tačiau Gua Sha veikia stipriau ir rezultatas pamatomas greičiau.

Norint geriausio rezultato, rekomenduojame susikurti grožio rutiną, kurioje naudotumėte abu įrankius. Pavyzdžiui, iš ryto naudokite veido volelį patinimui pašalinti ir paruošti odą dienos iššūkiams, taip suteiksite odai švytėjimo ir skaistumo, kas be abejonės visada traukia aplinkinių akį ir sutekia pasitikėjimo savimi,  o vakare naudokite Gua Sha akmenį, kuris veikia stipriau ir gilesnius odos sluoksnius. Taip visapusiškai pasirūpinsite savo veido oda. Sveika, švytinti oda yra vienas gražiausių moters aksesuarų!

Kaip dažnai rekomenduojama naudoti veido volelį?​

Veido volelį rekomenduojama naudoti bent 2-3 kartus į savatę, tačiau žinoma galima naudoti ir dažniau. Nustebtumėte, plika akimi pamatę, kokiu greičiu jūsų organizmas kaupia toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas, kai kasdien taip skubate gyventi o aplink tiek daug streso. Tad volelį galite drąsiai naudoti kiekvieną dieną, jūsų oda jums už tai tikrai padėkos.

Greita, kelių minučių trukmės mazažo sesija voleliu, ryte ar vakare, gali labai veiksmingai išjudinti limfą ir pašaliti veido ir paakių odos paburkimą.

Kur galima rasti instrukciją ir technikas kaip naudoti veido volelį?​

Šiais laikais bet kokią informaciją labai lengva rasti internete. Google paieškoje ar Youtube platmorfoje rasite daugybę informacijos ir technikų kaip naudoti veido volelį. Taip pat tokią informaciją galite rasti mūsų puslapyje prie produkto aprašymo. Liks tik išsirinkti jums priimtiniausią techniką ir skirti tik kelias papildomas minutes, masažui veido voleliu, savo odos priežiūros rūtinoje.

Ar saugu naudoti pigius veido volelius iš Kinijos internetinių parduotuvių?​

Būkite atsargūs pirkdami pigius veido volelius, nes greičiausiai jie bus pagaminti iš padirbto akmens, plastiko arba stiklo ir nudažyti su neaiškios rūšies dažais. Tai be abejonės gali sukelti alergijas ir uždegimus, ypač jei jūsų oda yra problematiška ir jautri.

Bet yra dar viena pigių volelių rūšis, jie gali būti pagaminti iš pigesnio akmens. Pavyzdžiui „Nefritinis“ veido volelis, gali būti pagamintas iš pakaitalo, Serpentino akmens. Jis yra pigesnis, atrodo labai panašiai ir taip pat yra natūraliai gamtoje randamas akmuo, tačiau nėra tokios pat energetinės vertės, kurią skleidžia galingasis Nefritas ir akmuo nėra toks vertingas. Jis greičiausiai nesukels jokių alergijų, nes taip pat yra natūralus produktas, tačiau nesuteiks ir tokios pat naudos, kokią suteikia tikrasis nefritas. Tas pats galioja ir rožinio kvarco voleliams. Yra pakaitalų, tačiau jie greičiausiai bus dažyti dėl to gali rimtai pakenkti jūsų odai.

Ar galima naudoti veido volelį jei oda yra jautri?​

veido masazuokli

Jei veido oda yra jautri, turėtumėte atlikti bandymą, tokį pat, kokį greičiausiai atliekate prieš pradėdamos naudoti naują odos priežiūros produktą, tik produktą tepate ant mažo odos lopinėlio ir laukiate 24 valandas, kad sužinotumėte ar neatsiranda netinkamos reakcijos, o volelį turėtumėte išbandyti ant veido, kitos išeities nėra. Kelias minutes pamasažuokite voleliu veidą, laikykitės rekomendacijų ir atlikite tai teisingai. Palaukite 24 valandas, stebėkite ar neatsiranda jokių reakcijų. Jei vis dėl to pastebėsite kažkokių simptomų, padidėjusį jautrumą ar kitokias problemas, nustokite naudoti volelį ir kreipkitės į gydytoją, kad įsitikintumėte jog odos pablogėjimas yra laikinas ir neliks jokių išliekamųjų padarinių.

Ar veido volelis su galvutėmis iš abiejų galų (didesne skirta viso veido ir kaklo odai, mažesne skirta paakių zonai ir kitoms smulkioms veido vietoms pasiekti) yra geresnis už volelį su viena galvute?​

Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų volelių ir svorio skirtumas. Volelis su galvutėmis iš abiejų galų yra sunkesnis. Na o patogumas tai yra kiekvieno asmeninis reikalas. Tačiau, vienareikšmiškai galime teigti, kad tą pačią naudą ir rezulatatus pasieksite tiek su vienu tiek su kitu voleliu.

Kaip išsirinkti tinkamą veido volelį?​

Visų pirma pasidomėkite, paieškokite informacijos prekės aprašyme, gal rasite atsakimus į jums kilusius klausimus, ieškokite informacijos parduotuvėje, jei atsakymų nerandate KLAUSKITE! Komunikacija yra geriausias būdas išsiaiškinti. Atkreipkite dėmesį į klientų atsiliepimus.

Kalbant apie veido volelio akmenį, pasitikėkite savo intuicija! Jei jūsų dėmesį patraukė kažkuris akmuo labiau, tikėtina, kad jus patraukė jo energetinis profilis. Arba galite pasikonsultuoti su akmenis ir jų energetikas išmanančiais specialistais, kuris akmuo skirtas jums.

Kaip veido volelis ir Gua Sha akmuo veikia su „veido žemėlapio“ teorija?​

Remiantis tradiciniais Kinijos medicinos principais, kiekviena veido zona atitinka skirtingą jūsų vidaus organų dalį. Jei atlikdami masažą su Gua Sha akmeniu, jaučiate nedidelį skausmą ar nemalonius pojūčius tam tikroje veido vietoje, tai gali atspindėti problemas susijusias su atitinkamu vidaus organu. Tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į gydytoją.

Taigi, tikimės atsakėme į jums kilusius klausimus, tačiau, jei liko dar neatsakytų klausimų visada galite kreiptis ir pasistengsime jums padėti!

Veido masažuoklis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *