Terahertz akmuo
Gua Sha,  Volelis

Terahertz akmuo

Ar kada nors girdėjote apie Terahertz akmenį? Jei taip, tuomet puiku, nes žinote koks jis yra stebuklingas. Tačiau, jei negirdėjote, šis straipsnis kaip tik jums. Šiame įraše jums atskleisime keletą faktų apie Terahertz akmenį, jo reikšmę, savybes ir naudą.

Terahertz akmens reikšmė ir savybės

Terahertz akmuo yra sukurtas žmogaus ir išmaniųjų technologijų pagalba. Jį išrado Japonijos mokslininkai, norėdami sukurti apsaugą kūnui nuo kenksmingo elektromagnetinio smogo ir radiacijos. Tai yra dirbtinis akmuo, vadinamas siliciu, tačiau Terahertz akmuo yra žymiai stipresnis ir tik vėliau, atlikus daugybę tyrimų ir bandymų, paaiškėjo koks tai iš tiesų vertingas išradimas. Šiuo metu manoma, kad šis akmuo turi labai galingų gydančių savybių, nes jis turi labai aukštą virpesių dažnį ir šilumos laidumą.
Terahertz akmuo veikia energizuojančiai. Jei jaučiatės išsekę, jums nuolat trūksta energijos, jums Terahertz akmuo bus ypač naudingas.
Taip pat manoma, kad šis akmuo turi savybių, kurios veikia raminanačiai protą ir mintis. Šis akmuo jums bus labai naudingas jei nuolat dirbate protinį darbą.
Nepaisant to, kad Terahertz akmuo yra išrastas laboratorijoje, jo ieškoti, kaip kitų brangakmenių ar mineralų nereikia, tačiau akmenį gauti yra ne taip jau lengva. Terahertz yra vienas rečiausių akmenų rinkoje. Kadangi akmenį gauti yra sunkiau, palyginti su kitais rinkoje paplitusiais akmenimis, todėl Terahertz yra brangesnis.

Sveikatai ir gydymui

Dėl žinomo poveikio sveikatai Terahertz akmuo yra naudojamas įvairiems simptomams palengvinti ar gydyti. Žmonės akmenį naudoja pagerinti kraujotaką, raumenų skausmams mažinti, galvos skausmams mažinti, sąnarių skausmui gydyti, akmuo veikia šildančiai, todėl jei turite problemų su šalančiomis kojomis ar rankomis akmuo jums labai pagelbės. Akmuo padeda ir žmogaus psichologinei būklei, padeda atsikratyti nemigos, naudingas išsekimui gydyti. Taip pat akmuo labai padeda odos grožiui ir sveikatai.
Akmens skleidžiamos bangos gali prasiskverbti net 4-5 centimetrus į gilesnius odos sluoksnius ir rezonuoti su vandens molekulėmis, kaip žinoma, net 70% žmogaus kūno sudaro vanduo. Todėl Terahertz akmens skleidžiamos bangos tobulai tinka odai ir bendrai visam kūnui.

Terahertz akmuo

Odos grožiui akmuo naudingas tarsi vandens magnetas. Jis į odos paviršių traukia vandenį, todėl oda atrodo pridrėkinta, švytinti ir sveika. Taip pat akmuo skatina kraujotaką, atgaivina energijos tėkmę. Sudėjus visus šiuos akmens poveikius lėtėja senėjimo procesai, oda atrodo jaunatviškiau. Giliai prasiskverbiančios Terahertz akmens skleidžiamos bangos atgaivina, prikelia, gilesniuose odos sluoksniuose vykstančius veiksnius, tai pat gerina ir medžiagų apykaitą. Kai kurie terahertz diapazonai atitinka biologinių molekulių, tokių kaip DNR ir baltymai skleidžiamas vibracijas. Todėl akmuo labai puikiai sąveikauja su odoje vykstančiais procesais.
Terahertz akmuo yra labai įdomus tuo, kad tikrąja to žodžio prasme gali tirpdyti ledą! Tam kad atpažinti ar akmuo yra tikras galite atlikti bandymą namuose: paimkite iš šaldymo kameros ledo kubelį ir pridėkite savo turimą Terahertz akmenį prie ledo. Jei akmuo tikras ledo kubelis tiesiog akyse ims tirpti. Mes tai išbandėme su mūsų parduotuvėje parduodamais Terahertz akmens veido masažuokliais ir galime patvirtinti, kad jie yra pagaminti iš 100% tikro Terahertz akmens. Taigi, įsivaizduokite kokią tai neįkainojamą naudą turi jūsų grožiui ir sveikatai!

Energetinė vertė

Yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte pasirinkti Terahertz akmenį. Pirmiausia jis padės jums greičiau išlavinti savo įgūdžius, padės greičiau sulaukti pasisekimo. Turėdami šį akmenį jūs lengviau atrasite savo gyvenimo kelią ir išsikelsite sau tinkamus tikslus. O kai žinosite savo aiškius tikslus, juos pasieksite greičiau ir lengviau.
Įsygykite šį akmenį jei jums kyla klaisimų dėl savojo „Aš“, jei esate pasimetę. Akmuo padės jums atrasti save, savo autentiškumą, priimti save tokį koks esate. Taip pat padeda labiau pasitikėti savimi, suteikia tvirtumo jausmą dėl savo apsisprendimų ir pasirinto kelio.

Meilei ir santykiams

Terahertz akmuo gali suteikti daug pozityvumo ir stiprybės, kai kalbama apie santykius ir meilę. Jei dabartiniuose santykiuose iškyla problemų ir tai paveikia jūsų savivertę ir savigarbą, akmuo jums padės su tuo susitvarkyti. Terahertz akmens skleidžiama energija užtikrins, kad viskas bus gerai, jei tuo tikėsite žinoma, suteiks jums stiprybės. Taip pat įkvėps jus tapti jautreniu ypač tiems, kuriuos mylite ir branginate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *