Veido volelis. Kaip naudoti ir kodėl?
Volelis

Veido volelis. Kaip naudoti ir kodėl?

Kaip stebuklingiausias išradimas ir didžiausia socialinių tinklų žvaigždė, savo aukso amžių šiandien išgyvena – veido volelis. Jį galite pamatyti beveik pas kiekvieną grožio gerbėją kosmetinėje, rankinėje, ant kosmetinio stalelio, vonios lentynoje ar net ŠALDYTUVE!, kaip vieną svarbiausių, odos priežiūros rūtinoje, naudojamų priemonių. Volelis naudojamas iš ryto patinimui sumažinti, vakaro rutinoje, tam kad panaikinti dienos įtampą nuo veido, atpalaiduoti raumenis, ar bet kuriuo paros metu, kad atgaivinti veido odą, suteikti odai spindesio ir gaivumo. Volelis yra iš tiesų stebuklingas įrankis, naudojamas jau tūkstančius metų ir po ilgos tylos vėl su trenksmu grįžo į grožio rutiną kaip viena efektyviausių priemonių, kuri suteikia ne tik trumpalaikį rezultatą, bet akivaizdžiai pagerina bendrą odos būklę.

Reguliariai naudojant veido volelį ilgainiui pastebėsite didelį skirtumą, oda taps lygesnė, stangresnė, pagerės odos tonusas, veido raumenys atsipalaiduos, ko pasekoje sumažės mimikos raukšlės, oda taps skaisti, išsaugosite, atkursite ir palaikysite veido ovalo formą. Tai iš jūsų pareikalaus tik kelių minučių per dieną, reguliaraus naudojimo, teisingos technikos ir rezultatą pamatysite labai greitai, o jis išliks ilgam. Šis efektyyvus grožio įrankis įrodė, kad nebūtina išleisti kiekvieną mėnesį daug pinigų prabangioms veido procedūroms, tam kad bėgant metams veido oda išliktų švytinti ir neprarastų formos bei kontūrų. Svarbiausia įsitikinti, kad veido volelį naudojate taisyklingai.

Kodėl veido masažavimas voleliu yra toks naudingas?​

Veido odai, volelio naudojimas, padeda įvairiais skirtingais būdais ir veikia skirtingus odos sluoksnius, pradedant kraujotakos stimuliavimu, tokiu būdu į gilesnius odos sluoksnius patenka daugiau maistinių medžiagų ir deguonies, baigiant giluminių audinių masažu, tokiu būdu lengviau pasišalina susikaupę skysčiai, išryškėja veido kontūrai. Reguliarus veido masažavimas su voleliu atkurs ovalą, išryškins kontūrą. Veido raumenys, taip pat kaip ir viso kūno raumenys, reaguoja į bet kokį judesį, gali būti įtempti, sulaikyti įtampą ir silpnėja jei neskiriate jiems pakankamai dėmesio.

Voleliui naudojami akmenys natūraliai yra šalti, tačiau volelį rekomenduojama laikyti šaldytuve, taip jis ne tik atgaivins odą, tačiau, reguliariai naudojant, sumažins išsiplėtusias poras, padės atsikratyti odos paraudimų ar uždegimų, suteiks odai stangrumo. Tai puikus būdas atgaivinti odą prieš vakarėlį ar svarbų susitikimą, tiesiog palaikykite volelį šaldytuve ir prieš pat makiažo padengimą, skirkite kelias minutes veido odos masažui voleliu, nustebsite kaip toks paprastas grožio įrankis taip greitai atgaivina veido ir kaklo odą ir ji iš karto atrodo stangresnė, tai jūsų odai suteiks švytėjimo o makiažas atrodys natūraliai tarsi antra oda.

Veido volelio naudojimo technika ir režimas​

Taip pat kiekvienas akmuo turi ir energetinę vertę. Dažniausiai veido voleliams gaminti, ir vieni vertingiausių akmenų grožio procedūroms yra nefritas ir rožinis kvarcas. Nesvarbu kokio akmens volelį pasirinksite, svarbiausia, kad tai būtų tikras akmuo ir teisinga technika

Taigi, pirmiausia reikėtų įsidėmėti, kad volelį stumti reikia viena kryptimi, jokiu būdu ne pirmyn atgal „važinėti“ veido ar plona ir jautria kaklo oda, atminkite, kaklas yra amžiaus išdavikas, tad netinkama masažo technika ar neskiriamas tinkamas dėmesys kaklui, labai greitai išduos jūsų amžių, nepamirškite besirūpindami savo veido odą palepinti ir kaklo. Kiekvienoje veido ir kaklo zonoje voleliu braukite bent penkis kartus ir daugiau, priklauso kaip tuo metu jausitės ir kiek laiko turėsite. Labai svarbu daryti tai sąmoningai, atsipalaidavus, tai suteiks naudos ne tik jūsų išoriniam grožiui. Kelios minutės skirtos tik sau taip pat pamaitins dėmesiu ir meile jūsų sielą.

Visą techniką kaip teisingai atlikti veido masažą su voleliu, rasite mūsų parduotuvėje, prie prekės aprašymo esančioje naudojimo instrukcijoje. Tose srityse kuriose oda yra plonesnė, jautresnė braukite voleliu švelniau, lėčiau, tačiau, kitose veido zonose, pvz., skruostų, volelį braukite tvirčiau, švelniai paspaudžiant, tam kad rezultatas matytųsi greičau ir veido kontūrai atrodytų ryškesni. Volelį visada stumkite iš veido vidurio zonų į kraštus, tokiu būdu visus susikaupusius skysčius nustumsite link limfmazgių, taip skysčiai lengviau ir greičiau pasišalins, o veido patinimas iš karto žymiai sumažės. Naudokite volelį bent 2-3 kartus per savaitę, skirkite bent 5 minutes ir ženklų odos pagerėjimą pastebėsite jau po poros savaičių.

Veido volelis ir dar daugiau jo privalumų​

Daugelis naudoja veido volelius ant lakštinės veido kaukės, tokiu būdu kaukėje esantys ingredientai į odą įsigeria lengviau, greičiau ir giliau. Todėl rekomenduojama, dėl tų pačių priežasčių, veido volelį naudoti ir kaip paskutinį, jūsų odos priežiūros, rutinos žingsnį, kad padėtumėte odai geriau įsisavinti visas naudingas medžiagas esančias kremuose, serumuose ir aliejuose. Taip pat, veido volelis gali būti naudojamas ant jau užbaigto makiažo, taip odai suteiksite gražų sveiką spindesį, makiažas atrodys natūralesnis.

Nors daug kalbama apie atšaldyto veido volelio naudą, taip pat rekomenduojame pabandyti atlikti veido masažą ir su karštu voleliu. Pamerkite volelį į karštą vandenį, palaikykite 30 sekundžių, leiskite akmeniui sušilti, tačiau, nelaikykite per ilgai ir prieš pradedant masažą būtinai patikrinkite ar akmuo nėra per karštas ant mažiau jautrios kūno vietos. Naudokite volelį ant kaukės, serumo ar veido kremo. Rožinio kvarco akmens veido volelis suveiks kaip karšto akmens masažas, tai labai atpalaiduoja įsitempusius raumenis.

Veido volelis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *